Розробляємо професійне портфоліо

$3+
uxis.academy

Вітаю, друзі!

Один із головних чинників на який звертають увагу рекрутери та прямі клієнти при виборі кандидата чи виконавця — це портфоліо. На скільки ваше портфоліо професійне? Чи правильно воно продає ваші послуги? Які в нього є недоліки? Ми можемо стати більш конкурентними на ринку послуг та будемо заробляти більше, якщо правильно себе прорекламуємо за допомогою професійного портфоліо на Behance.

Курс на стадії планування. Його вихід є потенційним. Ви можете підтримати проект, щоб я розумів чи буде такий курс цікавий вам.

Я використовую сервіс Gumroad, як можливість отримати початкове фінансування для випуску цього і подібних курсів та побачити яка тематика буде найбільш цікава аудиторії.

Підтримайте вихід курсу, якщо зацікавлені в такому контенті. Я запишу цей курс, коли він набере достатньо фінансової підтримки. Всі, хто профінансував курс до його виходу, отримають знижку в два рази більшу, за суму здійсненої фінансової підтримки. Повідомлення, що курс вийшов прийде вам на email, який ви вкажете при проведенні платежу. Щоб отримати таку знижку, вам потрібно буде написати в підтримку: support@uxis.academy

Для того, щоб підтримати проект, введіть бажану суму підтримки (починаючи з $3) та натисніть кнопку "I want this!", після чого ви зможете провести оплату.

На даний момент існує вже запущений курс: "Процес розробки UX/UI дизайну". Переглянути деталі курсу ви можете на веб-сайті: https://www.uxis.academy/

$
I want this!
$3+

Розробляємо професійне портфоліо

I want this!